Подредбата

Теми от първия форум :D

no subject

Postby Rixx » October 13th, 2005, 3:42 pm

Тук дискусии около подредбата на форума( кое как да излглежда )

Пишете ако имате идеи :)
No One Lives Forever
User avatar
Rixx
Tech Mentor
 
Posts: 480
Joined: April 18th, 2005, 5:06 pm
Location: София - Нашия град е вашата столица

no subject

Postby Koening » October 13th, 2005, 8:12 pm

Идей много, но време малко и твърде недостатъчно. Като начало може да свалим още няколко скина и да ги качим, понеже така ми се струва твърде орязано. Може да свалим и още някой емотикон пак този ми се вижда стандартен.
Ти си моето сладко опиянение. Ти си моето наказание. Ти си моето минало. Ти си моето настояще. Обичам те! Бъди моето бъдеще!
Koening
VIP
 
Posts: 18
Joined: October 13th, 2005, 3:14 pm
Location: Някъде в София


Return to Архив в архива в архива :D

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest