by Koening » October 13th, 2005, 8:12 pm
Идей много, но време малко и твърде недостатъчно. Като начало може да свалим още няколко скина и да ги качим, понеже така ми се струва твърде орязано. Може да свалим и още някой емотикон пак този ми се вижда стандартен.
Ти си моето сладко опиянение. Ти си моето наказание. Ти си моето минало. Ти си моето настояще. Обичам те! Бъди моето бъдеще!