Chess

Теми от първия форум :D

no subject

Postby Rixx » May 13th, 2005, 4:02 pm

В тази тема сичко за шаха :wink:
No One Lives Forever
User avatar
Rixx
Tech Mentor
 
Posts: 480
Joined: April 18th, 2005, 5:06 pm
Location: София - Нашия град е вашата столица

no subject

Postby RulzZ » May 13th, 2005, 5:06 pm

аз съм наи добрия с света :)
No.One.Lives.Forever.!!!
RulzZ
Master of the dark force
 
Posts: 100167
Joined: May 5th, 2005, 2:43 pm
Location: Haskovo City

no subject

Postby Rixx » May 13th, 2005, 5:53 pm

и ко кат ;)

кай некой трик ги мажа 8)
No One Lives Forever
User avatar
Rixx
Tech Mentor
 
Posts: 480
Joined: April 18th, 2005, 5:06 pm
Location: София - Нашия град е вашата столица

no subject

Postby RulzZ » May 13th, 2005, 5:54 pm

ти си мързел немоеш ;)
No.One.Lives.Forever.!!!
RulzZ
Master of the dark force
 
Posts: 100167
Joined: May 5th, 2005, 2:43 pm
Location: Haskovo City


Return to Архив в архива в архива :D

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests