Hitch

Теми от първия форум :D

no subject

Postby Dedwen » May 10th, 2005, 7:00 pm

tova e edno svejo filmche men lichno mnogo me kefi preporychvam vu go
Dedwen
IRC User
 
Posts: 17
Joined: May 9th, 2005, 1:09 pm

no subject

Postby RulzZ » May 10th, 2005, 7:02 pm

аз ви го препоръчвам също :)
No.One.Lives.Forever.!!!
RulzZ
Master of the dark force
 
Posts: 100167
Joined: May 5th, 2005, 2:43 pm
Location: Haskovo City

no subject

Postby Rixx » May 10th, 2005, 7:10 pm

тоя филм Hitch, ама "хич" не съм го глеал ;)

P.S. кат го препорачваш земи постни некои линк кам него ;)
No One Lives Forever
User avatar
Rixx
Tech Mentor
 
Posts: 480
Joined: April 18th, 2005, 5:06 pm
Location: София - Нашия град е вашата столица

no subject

Postby RulzZ » May 10th, 2005, 7:19 pm

Мрън С.: земи си намери бе мързел :D
No.One.Lives.Forever.!!!
RulzZ
Master of the dark force
 
Posts: 100167
Joined: May 5th, 2005, 2:43 pm
Location: Haskovo City

no subject

Postby Dedwen » May 13th, 2005, 7:36 am

mnoo e qko pak i "xi4" izliza skoro xaxaxa [img:aa96114a6a]http://collapse.data.bg/Kamahlitude%20Smilies/hat15.gif[/img:aa96114a6a]
Dedwen
IRC User
 
Posts: 17
Joined: May 9th, 2005, 1:09 pm

no subject

Postby Rixx » May 13th, 2005, 12:22 pm

Ко не сложиш линкове към филма няма смисъл от тази тема, ще я изтрия
No One Lives Forever
User avatar
Rixx
Tech Mentor
 
Posts: 480
Joined: April 18th, 2005, 5:06 pm
Location: София - Нашия град е вашата столица

no subject

Postby Indira » May 13th, 2005, 1:42 pm

ахам, дай линк да го изгледам, па после ше го коментираме..
Bots SuX I doNt
Indira
Bot
 
Posts: 12
Joined: May 5th, 2005, 8:16 pm

no subject

Postby Dedwen » May 13th, 2005, 2:16 pm

xaxaxa sa shte potarsq [img:4f7de18fd9]http://collapse.data.bg/Kamahlitude%20Smilies/icon_rr.gif[/img:4f7de18fd9]
Dedwen
IRC User
 
Posts: 17
Joined: May 9th, 2005, 1:09 pm

no subject

Postby Rixx » May 13th, 2005, 2:45 pm

и се опитай да пишеш на кирилица
No One Lives Forever
User avatar
Rixx
Tech Mentor
 
Posts: 480
Joined: April 18th, 2005, 5:06 pm
Location: София - Нашия град е вашата столица

no subject

Postby RulzZ » May 15th, 2005, 10:02 am

мрън ::))
No.One.Lives.Forever.!!!
RulzZ
Master of the dark force
 
Posts: 100167
Joined: May 5th, 2005, 2:43 pm
Location: Haskovo City


Return to Архив в архива в архива :D

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests