Levsk-Cska

Теми от първия форум :D

no subject

Postby Dedwen » May 10th, 2005, 6:51 pm

Q Da vidq kakvo mislite za macha levski cska na 25 mau i vinmavai tee :PP

LICHEN KOMENTAR:

KUPATA E SINQQQ LEVSKI RULZZ




[size=8:7758d3e72c][color=red:7758d3e72c][b:7758d3e72c]Модерирано от Rix: ПИШИ НА КИРИЛИЦА![/b:7758d3e72c][/color:7758d3e72c][/size:7758d3e72c]
Dedwen
IRC User
 
Posts: 17
Joined: May 9th, 2005, 1:09 pm

no subject

Postby RulzZ » May 10th, 2005, 6:59 pm

[size=24:d9c5f2556b][color=blue:d9c5f2556b]Само Левки оле! Сини богове!:) [/color:d9c5f2556b][/size:d9c5f2556b]
No.One.Lives.Forever.!!!
RulzZ
Master of the dark force
 
Posts: 100167
Joined: May 5th, 2005, 2:43 pm
Location: Haskovo City

no subject

Postby Rixx » May 10th, 2005, 7:06 pm

[url=http://irc.partyup-bg.com/][img:df01e23401]http://store2.data.bg/mytag/Pic's/Hooligans/CSKA%20-%2002.jpg[/img:df01e23401][/url]
No One Lives Forever
User avatar
Rixx
Tech Mentor
 
Posts: 480
Joined: April 18th, 2005, 5:06 pm
Location: София - Нашия град е вашата столица

no subject

Postby RulzZ » May 10th, 2005, 7:08 pm

Червени селяни бе :) прасета ;) помияри кат Рикс ;)
No.One.Lives.Forever.!!!
RulzZ
Master of the dark force
 
Posts: 100167
Joined: May 5th, 2005, 2:43 pm
Location: Haskovo City

no subject

Postby Rixx » May 10th, 2005, 7:11 pm

axaxxaxaxaaxaxaxaxaxxaax :lol:
No One Lives Forever
User avatar
Rixx
Tech Mentor
 
Posts: 480
Joined: April 18th, 2005, 5:06 pm
Location: София - Нашия град е вашата столица

no subject

Postby RulzZ » May 10th, 2005, 7:19 pm

ам така е де :) ко са потрошили сичку ;) аз ку бех щех ги избием сички ;)
No.One.Lives.Forever.!!!
RulzZ
Master of the dark force
 
Posts: 100167
Joined: May 5th, 2005, 2:43 pm
Location: Haskovo City

no subject

Postby Indira » May 12th, 2005, 12:19 pm

само зелените краставици бе
Bots SuX I doNt
Indira
Bot
 
Posts: 12
Joined: May 5th, 2005, 8:16 pm

no subject

Postby RulzZ » May 12th, 2005, 12:31 pm

само махленския отбор :П
No.One.Lives.Forever.!!!
RulzZ
Master of the dark force
 
Posts: 100167
Joined: May 5th, 2005, 2:43 pm
Location: Haskovo City

no subject

Postby Dedwen » May 13th, 2005, 7:31 am

SICHKITE CHORBARI VTURCIQQ :D [img:4024642320]http://free.techno-link.com/samsara/AL/Diamond/shakey.gif[/img:4024642320]
Dedwen
IRC User
 
Posts: 17
Joined: May 9th, 2005, 1:09 pm

no subject

Postby RulzZ » May 13th, 2005, 5:07 pm

на заколение ;)
No.One.Lives.Forever.!!!
RulzZ
Master of the dark force
 
Posts: 100167
Joined: May 5th, 2005, 2:43 pm
Location: Haskovo City


Return to Архив в архива в архива :D

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests