del opers - accepted

Теми от първия форум :D

no subject

Postby Rixx » May 10th, 2005, 6:04 pm

Премахване на локалните оператори по причини - липса на нужда от тях, и 2-ма оператори могат да се справят със контрола над 15-20 потребителя!

Отнася се до:

SLimShady
BobyM
Dedwen ( моля администраторите да махнат операторската му линия, и да се пусне тема преди да се добавят КАКВИТО и да е оператори! )
greendevil
No One Lives Forever
User avatar
Rixx
Tech Mentor
 
Posts: 480
Joined: April 18th, 2005, 5:06 pm
Location: София - Нашия град е вашата столица

no subject

Postby RulzZ » May 10th, 2005, 6:08 pm

Мисля че треа ги предупредиш първо щото после ше ми опънат нервите и ше ги еба !:)
No.One.Lives.Forever.!!!
RulzZ
Master of the dark force
 
Posts: 100167
Joined: May 5th, 2005, 2:43 pm
Location: Haskovo City

no subject

Postby Rixx » May 10th, 2005, 6:10 pm

Гласувано!!

Операторите ще бъдат първо предопредени със мемо преди да бъдат изтрити.
No One Lives Forever
User avatar
Rixx
Tech Mentor
 
Posts: 480
Joined: April 18th, 2005, 5:06 pm
Location: София - Нашия град е вашата столица

no subject

Postby Rixx » May 10th, 2005, 6:15 pm

Всеки може да кандидатсва отново!
No One Lives Forever
User avatar
Rixx
Tech Mentor
 
Posts: 480
Joined: April 18th, 2005, 5:06 pm
Location: София - Нашия град е вашата столица

no subject

Postby RulzZ » May 10th, 2005, 6:29 pm

И аз ли ?:)
No.One.Lives.Forever.!!!
RulzZ
Master of the dark force
 
Posts: 100167
Joined: May 5th, 2005, 2:43 pm
Location: Haskovo City


Return to Архив в архива в архива :D

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests