by Koening » October 13th, 2005, 3:23 pm
Еми айде да ни е честито[img:eebf57b9ed]http://smilies.sofrayt.com/%5E/hol/confetti2.gif[/img:eebf57b9ed]
Ти си моето сладко опиянение. Ти си моето наказание. Ти си моето минало. Ти си моето настояще. Обичам те! Бъди моето бъдеще!