by SuNy^^ » March 20th, 2007, 6:23 pm
Какво мислите за въпросните водещи - Иван и Андрей, известни най-вече от телевизонното шоу по БТВ "Сблъсък". Добре ли се справят с работата си, досадни ли са постоянните им намеси? :)
Can’t you feel the music in the air close your eyes and let the rhythm take you there feel the beat as our bodies move as one come and dance to the music of the sun!