Водещите

Теми от първия форум :D

no subject

Postby SuNy^^ » March 20th, 2007, 6:23 pm

Какво мислите за въпросните водещи - Иван и Андрей, известни най-вече от телевизонното шоу по БТВ "Сблъсък". Добре ли се справят с работата си, досадни ли са постоянните им намеси? :)
Can’t you feel the music in the air close your eyes and let the rhythm take you there feel the beat as our bodies move as one come and dance to the music of the sun!
User avatar
SuNy^^
Колежката
 
Posts: 12
Joined: March 19th, 2007, 8:35 pm

no subject

Postby Rixx » March 21st, 2007, 7:59 am

Мен хич не са ми досадни :smt004 ако не са те щеше да е някво тъпо. Яко е като почнат да пускат базици :D
No One Lives Forever
User avatar
Rixx
Tech Mentor
 
Posts: 480
Joined: April 18th, 2005, 5:06 pm
Location: София - Нашия град е вашата столица

no subject

Postby furii4i » March 29th, 2007, 12:55 pm

vode6tite praviat 6outo,bez dvamata oposumi niama6e da e tolkova interesno i zabavno!!!!!
furii4i
New Member
 
Posts: 1
Joined: March 29th, 2007, 12:50 pm


Return to Архив в архива в архива :D

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests