Премахване на локалните оператори по причини - липса на нужда от тях, и 2-ма оператори могат да се справят със контрола над 15-20 потребителя!
Отнася се до:
SLimShady
BobyM
Dedwen ( моля администраторите да махнат операторската му линия, и да се пусне тема преди да се добавят КАКВИТО и да е оператори! )
greendevil
