Униформи в училищата

Тийнейджърска Зона.

no subject

Postby SuNy^^ » March 20th, 2007, 8:49 pm

Какво мислите за идеята да се задължат униформите в училищата? Подкрепяте или отхвърляте? :)
Can’t you feel the music in the air close your eyes and let the rhythm take you there feel the beat as our bodies move as one come and dance to the music of the sun!
User avatar
SuNy^^
Колежката
 
Posts: 12
Joined: March 19th, 2007, 8:35 pm

no subject

Postby Courage » March 21st, 2007, 8:10 am

Suny казваш дайте мнение дали да ги [i:3b091a6ea6]задължат..[/i:3b091a6ea6] В момента могат да се направят униформи и да се ходи, но никои не иска нали :smt004 друг въпрос е, че ако ги задължат ще се наложи..

P.S. премествам темата - не е за тука
The Things I Do For Love!
User avatar
Courage
The Cowardly Dog
 
Posts: 4
Joined: March 7th, 2007, 11:41 am

no subject

Postby Nik » March 25th, 2007, 12:02 am

Stiga spamil, Rix. ;)

Inache uniformite sa losho neshto, ot men da go znaete. Predpolaga se, che suzdavat chuvstvo za splotenost sred uchenicite, no spored men tova sa gluposti. Ako beshe vjarno, vsjako semeistvo shteshe da si ima otdelna uniforma, kojato da go "splotjava", a tova, slava Bogu, moje da se sluchi samo v nai-golemite mi koshmari.

Mejdu drugoto, izvinjavaite, zadeto ne pisha na kirilica, prosto njamam takava na kompjutura si.
You mess with me? You mess with the best.
Nik
Yoda
 
Posts: 4
Joined: March 24th, 2007, 11:32 pm
Location: grad Sofia prez povecheto vreme

no subject

Postby ChaoticFeelingZ » March 30th, 2007, 10:19 am

Мен ми се види яко... може би ще има повече дисциплина... ама след като аз завърша :D
My love it is a black rose. Held out to you by hand of fate... So pick the black rose let its thorns cut ya!
ChaoticFeelingZ
VIP
 
Posts: 13
Joined: March 17th, 2007, 10:17 am
Location: In The Middle Of Nowhere

no subject

Postby NevEr Be ThE SaMe AgaIn » March 30th, 2007, 10:21 am

Аз съм и против и за :D Искам да има униформи,защото не всички родители имат възможности да купуват много хубави дрехи,а по някой път децата се чувстват зле,когато видят хубаво облечени деца!А пък съм против,защото не искам всички да сме еднакви!Когато някой има нещо като моето направо се побърквам! :smt011
Kogato kazva6: <<Obi4am>> govori seriozno...
NevEr Be ThE SaMe AgaIn
Member
 
Posts: 11
Joined: March 30th, 2007, 10:01 am

no subject

Postby NevEr Be ThE SaMe AgaIn » March 30th, 2007, 1:06 pm

да беее аз мн мраза някой да има като моите неща!Имало е много такива случаи и като видя някой с блуза като мойта и повече не я носа!
Kogato kazva6: <<Obi4am>> govori seriozno...
NevEr Be ThE SaMe AgaIn
Member
 
Posts: 11
Joined: March 30th, 2007, 10:01 am

no subject

Postby Rixx » March 30th, 2007, 5:47 pm

Хаха, еми може за да си различна да си изцапаш нарочно униформата и така ще ходиш различна :smt004 :smt040
No One Lives Forever
User avatar
Rixx
Tech Mentor
 
Posts: 480
Joined: April 18th, 2005, 5:06 pm
Location: София - Нашия град е вашата столица

no subject

Postby Rixx » April 4th, 2007, 10:18 am

[quote:702f7b9493="Anonymous"]Emi po princip sum pass po toq vupros, zashtoto spored men nedostatucite i predimstvata na unfirmite se balansirat i naistina ne znaeh koe e po-dobre, oba4e sega mi doide na um suvsem prosti4uk fakt, koito mi pomogna da resha za ili protiv sum.
Mi ako na daden 4ovek ne mu otiva uniformata ? Are na mom4e nema tolkova da go boli, ama ne moga da si predstavq kakvo bi bilo za edno momi4e da e obre4ena 12 godini da nosi drehi koito ne i otivat :smt019[/quote:702f7b9493]

на такива момичета им викаме "ШАНС" обикновено :D

отностно твоя проблем с лог/лог оут, виж хубаво причината трябва да е в тебе. Аз също съм на автоматично влизане и досега не съм имал проблеми
No One Lives Forever
User avatar
Rixx
Tech Mentor
 
Posts: 480
Joined: April 18th, 2005, 5:06 pm
Location: София - Нашия град е вашата столица

no subject

Postby BingoGirl » April 10th, 2007, 7:23 pm

В нашето учулище за щастие все още не се говори за въвеждане на униформи,но в едно от училищата в града ще се въведат мисля от другата година..бяха направили модели на униформите и учениците трябва да изберат коя най-много им допада..едни от моделите бяха много банални - пола с блуза мисля че беше в синьо и черно,докато имаше една,която страшно много ми хареса,блузката беше от черни и червени ромбчета..много яко стоеше и некфа пола до коленете..абе зависи си от модела.Не може на всички да им допадне един и същ модел..всеки е с различен вкус.Но ми направи впечатление,че униформите ще са задължителни само за 8,9,10 клас..няма да бъде цялото училище еднакво:)Аз не бих казала,че съм 'за',защото ще е прекалено банално и скучно;)
BingoGirl
VIP
 
Posts: 3
Joined: March 30th, 2007, 5:48 pm

Re: Униформи в училищата

Postby Rix » November 30th, 2012, 3:16 am

Предлагам и да е задължително нула номер прическа и да стане така:
http://filmreviewonline.com/wp-content/ ... ervers.jpg
Качествен VPS хостинг от http://vpsbg.eu
User avatar
Rix
Tech Mentor
 
Posts: 65
Joined: June 16th, 2012, 1:58 pm
Location: Sofia, Bulgaria


Return to Teen Zone

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest