Page 1 of 1
no subject

Posted:
March 20th, 2007, 6:23 pm
by SuNy^^
Какво мислите за въпросните водещи - Иван и Андрей, известни най-вече от телевизонното шоу по БТВ "Сблъсък". Добре ли се справят с работата си, досадни ли са постоянните им намеси? :)
no subject

Posted:
March 21st, 2007, 7:59 am
by Rixx
Мен хич не са ми досадни :smt004 ако не са те щеше да е някво тъпо. Яко е като почнат да пускат базици :D
no subject

Posted:
March 29th, 2007, 12:55 pm
by furii4i
vode6tite praviat 6outo,bez dvamata oposumi niama6e da e tolkova interesno i zabavno!!!!!