no subject

Posted:
October 13th, 2005, 3:42 pm
by Rixx
Тук дискусии около подредбата на форума( кое как да излглежда )
Пишете ако имате идеи :)
no subject

Posted:
October 13th, 2005, 8:12 pm
by Koening
Идей много, но време малко и твърде недостатъчно. Като начало може да свалим още няколко скина и да ги качим, понеже така ми се струва твърде орязано. Може да свалим и още някой емотикон пак този ми се вижда стандартен.