Page 1 of 1

no subject

PostPosted: August 30th, 2005, 8:06 am
by Rixx
Засега не задължаваме никой да се регистрира, въпреки че има някой зони където това е задължително по прости причини ( примерно вотинг пуул-а ).

Повечето зони са свободни, но ако проявите желание се регистрирайте, така ще покажете уважение към труда ни, а и незнам ако решите да пишете да ли ви е приятно да сте с ранг "гост".

За редовни потребители се слагат специални рангове ( надписчето под аватара ) а ако някой много иска, ще му сложим личен.

P.S.

Ако имате проблеми с регистрацията, пишете тук!