Page 1 of 1

no subject

PostPosted: June 8th, 2005, 3:29 pm
by RulzZ
07.06.2005 Новина : НСБОП забранява всички български "irc" съръри както и международните.Закона влиза в сила от 15-ти Юни, когато на всеки потребител ще бъде отказан достапът.Всичко това се случва заради влизането в Европейския Съюз и защитата на нашите деца.Все пак за лудите чатъри ще има утеха и тва е "icq"


Нема да коментирам оставям на вас...

no subject

PostPosted: June 9th, 2005, 2:35 pm
by Rixx
axaxaxaxaxa, ае стига вече глупости :smt031

no subject

PostPosted: June 9th, 2005, 2:37 pm
by Rixx
нещо ми показва че тая тема не е за тука, в дейта.бг или тем подобни дет е фул с ламета може.. заблудени са.. тук мисля че все още няма такива 8)