no subject
07.06.2005 Новина : НСБОП забранява всички български "irc" съръри както и международните.Закона влиза в сила от 15-ти Юни, когато на всеки потребител ще бъде отказан достапът.Всичко това се случва заради влизането в Европейския Съюз и защитата на нашите деца.Все пак за лудите чатъри ще има утеха и тва е "icq"
Нема да коментирам оставям на вас...
Нема да коментирам оставям на вас...