Page 1 of 1
no subject

Posted:
May 15th, 2005, 10:16 pm
by Rixx
Причини за Бан, оплаквания от спамери..
no subject

Posted:
May 15th, 2005, 10:17 pm
by Rixx
Нов Спамер:
Kmaster
Вид спам: ламер
цитат/аргументи: смешник
Наказание: Няма
no subject

Posted:
May 21st, 2005, 6:44 pm
by RulzZ
ахахахахахахах :)
no subject

Posted:
October 13th, 2005, 3:51 pm
by Fahrenheit
Нов спамер:
RulzZ®
Вид спам:Баш спам
цитат/аргументи: :D
наказание:
2 лицеви опори
:D
no subject

Posted:
October 13th, 2005, 3:53 pm
by Rixx
хаха може и три :wink:
---
Винаги има място за повече:)
HELLFIRE
no subject

Posted:
October 13th, 2005, 8:10 pm
by Koening
Из форума се подвиза един все още анонимен, но много опасен спамър. Моля ако някой го види да съобщи в най-близката админ стая анонимноста не му е гарантирана. В никакъв случай не се опитвайте да влизате в контакт с него защото е въоражен и опасен използва най-нов вид клавиатура убиец и знае как да я използва.