Page 1 of 1

no subject

PostPosted: May 14th, 2005, 6:15 pm
by Rixx
Въведение в PHP

by Shaun McCormick

ашият код по-лесен за разчитане.

no subject

PostPosted: May 14th, 2005, 6:16 pm
by Rixx
nodata

no subject

PostPosted: May 14th, 2005, 6:18 pm
by Rixx
Урок III: Цикли



Какво е цикъл

no subject

PostPosted: May 14th, 2005, 6:18 pm
by Rixx
Урок IV: Използване на форми


До сега ставаше

no subject

PostPosted: May 14th, 2005, 6:20 pm
by Rixx
Урок



no subject

PostPosted: May 14th, 2005, 6:38 pm
by Rixx
Успех в програмирането на web developerite :wink:

no subject

PostPosted: May 15th, 2005, 10:06 am
by RulzZ
Т'ва си е доста полезно :) удобрявам го ;)