Page 1 of 1
no subject

Posted:
May 13th, 2005, 12:43 pm
by Rixx
Сложени са нови емотинки 8)
Честито
no subject

Posted:
May 13th, 2005, 1:04 pm
by Rixx
Добавени са и нови, можете да ги видите при писане на събощение>отрани при Emoticons> цъкате Виж всички Emoticons \:D/
no subject

Posted:
May 13th, 2005, 1:22 pm
by Rixx
честито :smt041
no subject

Posted:
May 13th, 2005, 5:03 pm
by RulzZ
мн е яко да си пишеш сам обаче :) ](*,)
no subject

Posted:
May 13th, 2005, 5:09 pm
by X-Rout
Лудница :smt026
no subject

Posted:
May 14th, 2005, 7:55 pm
by Rixx
дам [img:4cc4c7419c]http://smilies.sofrayt.com/%5E/f/2jump.gif[/img:4cc4c7419c]
[img:4cc4c7419c]http://smilies.sofrayt.com/%5E/f/offwall.gif[/img:4cc4c7419c]
[img:4cc4c7419c]http://smilies.sofrayt.com/%5E/f/scatter.gif[/img:4cc4c7419c].
no subject

Posted:
May 15th, 2005, 10:02 am
by RulzZ
:lol: :-({|= - Рикс в деиствие ;)
no subject

Posted:
May 15th, 2005, 3:38 pm
by Rixx
[img:b724a3220a]http://smilies.sofrayt.com/%5E/u/band.gif[/img:b724a3220a]
[img:b724a3220a]http://smilies.sofrayt.com/%5E/_950/karate.gif[/img:b724a3220a]