Page 1 of 1

no subject

PostPosted: May 10th, 2005, 7:00 pm
by Dedwen
tova e edno svejo filmche men lichno mnogo me kefi preporychvam vu go

no subject

PostPosted: May 10th, 2005, 7:02 pm
by RulzZ
аз ви го препоръчвам също :)

no subject

PostPosted: May 10th, 2005, 7:10 pm
by Rixx
тоя филм Hitch, ама "хич" не съм го глеал ;)

P.S. кат го препорачваш земи постни некои линк кам него ;)

no subject

PostPosted: May 10th, 2005, 7:19 pm
by RulzZ
Мрън С.: земи си намери бе мързел :D

no subject

PostPosted: May 13th, 2005, 7:36 am
by Dedwen
mnoo e qko pak i "xi4" izliza skoro xaxaxa [img:aa96114a6a]http://collapse.data.bg/Kamahlitude%20Smilies/hat15.gif[/img:aa96114a6a]

no subject

PostPosted: May 13th, 2005, 12:22 pm
by Rixx
Ко не сложиш линкове към филма няма смисъл от тази тема, ще я изтрия

no subject

PostPosted: May 13th, 2005, 1:42 pm
by Indira
ахам, дай линк да го изгледам, па после ше го коментираме..

no subject

PostPosted: May 13th, 2005, 2:16 pm
by Dedwen
xaxaxa sa shte potarsq [img:4f7de18fd9]http://collapse.data.bg/Kamahlitude%20Smilies/icon_rr.gif[/img:4f7de18fd9]

no subject

PostPosted: May 13th, 2005, 2:45 pm
by Rixx
и се опитай да пишеш на кирилица

no subject

PostPosted: May 15th, 2005, 10:02 am
by RulzZ
мрън ::))