Page 1 of 1

no subject

PostPosted: May 10th, 2005, 6:04 pm
by Rixx
Премахване на локалните оператори по причини - липса на нужда от тях, и 2-ма оператори могат да се справят със контрола над 15-20 потребителя!

Отнася се до:

SLimShady
BobyM
Dedwen ( моля администраторите да махнат операторската му линия, и да се пусне тема преди да се добавят КАКВИТО и да е оператори! )
greendevil

no subject

PostPosted: May 10th, 2005, 6:08 pm
by RulzZ
Мисля че треа ги предупредиш първо щото после ше ми опънат нервите и ше ги еба !:)

no subject

PostPosted: May 10th, 2005, 6:10 pm
by Rixx
Гласувано!!

Операторите ще бъдат първо предопредени със мемо преди да бъдат изтрити.

no subject

PostPosted: May 10th, 2005, 6:15 pm
by Rixx
Всеки може да кандидатсва отново!

no subject

PostPosted: May 10th, 2005, 6:29 pm
by RulzZ
И аз ли ?:)