Page 1 of 1

no subject

PostPosted: May 10th, 2005, 5:55 pm
by Rixx
Който разбира от BIOS да хелп

Как може да се проникне в настройките на BIOS при налична парола без тя да бъде премахната( без да се маха батерията на biosa и тем подобни.. няма ли начин за пробив?) ?

Благодаря предварително.

no subject

PostPosted: May 10th, 2005, 6:28 pm
by RulzZ
Меташ ПС-то през джама и проблема е решен нема пасс на биоса ;)