Page 1 of 1

no subject

PostPosted: May 9th, 2005, 7:47 pm
by Rixx
Днес преди 60 години са били победени фашистите.

Да живее доброто 8)

no subject

PostPosted: May 9th, 2005, 8:28 pm
by RulzZ
The power of The Dark Side ;)

да се радват докато още могат :) хахаха

нема бе ебавам се :) Честито на олл пиипълс ;)