Page 1 of 1
no subject

Posted:
May 8th, 2005, 3:27 pm
by Indira
RIX Кога ше излезне новата версия бе
no subject

Posted:
May 8th, 2005, 3:28 pm
by Rixx
Ем кат я напраа, са съм зает около сайта, а и кажете на миналата ко да не ви харесва и ко да и сложа..
no subject

Posted:
May 8th, 2005, 4:34 pm
by RulzZ
Изкаме изцяло обновение :)
no subject

Posted:
May 8th, 2005, 8:25 pm
by X-Rout
[quote:a4eb0ddf0f="RulzZ®"]Изкаме изцяло обновение :)[/quote:a4eb0ddf0f]
А ТАКА!
no subject

Posted:
May 8th, 2005, 9:28 pm
by RulzZ
да прилича на СоникСтеидж примерно :)
no subject

Posted:
June 5th, 2005, 4:45 pm
by Rixx
[quote:91c1b31158="RulzZ®"]да прилича на СоникСтеидж примерно :)[/quote:91c1b31158]
xaxaaxax
ем тогава ше пусна триал версия 1 месец останалото с пари.. са за ко си говорим SonicStage е на 2 диска оригинал от Sony ;p
no subject

Posted:
September 10th, 2005, 9:05 pm
by Rixx
ебавка :)
кажете верно какво искате щото почвам да го пиша
no subject

Posted:
October 7th, 2005, 5:36 pm
by Rixx
В момента се разработва нова версия.
Новата версия ще включва:
- Интелигентна система за clones
- Оправен бъг с unload на remote files, вкл debug mode
- Нови интерестни допълнения към бота
Очакваме вашите предложения!