Page 1 of 1

no subject

PostPosted: May 8th, 2005, 12:04 pm
by RulzZ
Каква антивирусна използвате? Доволни ли сте от нея ? Ако да защо ? Ако не , какво не харесвате в нея и с каква бихте искали да я замените ?

Въпроси относо инсталация и така нататак -> http://irc.partyup-bg.com/forums/viewtopic.php?t=40