Page 1 of 1

Какво правите в момента?

PostPosted: November 30th, 2012, 6:38 am
by Rix
Най-спамърската възможна тема :D Е, да чуем?

Re: Какво правите в момента?

PostPosted: January 20th, 2013, 4:19 pm
by MaryJane
ахаха факт;)) Какво правя сега ли ме питаш?:) Ъъъъ... поседнала ми е мома на пс-то и си разглежда разни форуми;))) :D

Re: Какво правите в момента?

PostPosted: January 20th, 2013, 5:31 pm
by Rix