Soundtrack-ът на твоя живот

Всичко, което не попада в другите категории.

no subject

Postby whateverdude » April 3rd, 2007, 9:56 pm

[quote:04106e575f="Autumn"]
Правилата са следните:попълваите с песни, а накрая можете да допълните още една точка, демек още едно изречение...
1. Текат встъпителните надписи към филма за вашия живот. Музиката към тях е?
2. Бързо прескачащи кадри от вашето детство, а за фон?
3. Изведнъж всичко замира и действието се фокусира на тук и сега, седнали сте пред компа, а от пращящите тонколони се чува?
4. На следващият ден. Всъщност той е толкова следващ, колкото и предишния... все същото. Утре ще правите нещо различно, но тийм сонга към еднообразието в живота ви е?
5. Нов ден. Този е нов. Срещате я/го. Едни очи, в който намирате всички отговори... а и останалото си го бива. Това със сигурност е главната женска/мъжка роля във вашия живот. В главата ви зазвучава музика и тя е?
6. Борбата за Нейното/Неговото сърце е безмилостно жестока. Другата песничка от романтично баладен тип във вашия саундтрак. До края едва ли ще има още много, така че изберете някоя наистина добра?
Толкова с лиричните отклонения, сега няколко бързи и кратки:
7. Битка със средностатистически лош.
8. Дълга разходка сам в парка.
9. Ти с приятели.
10. Спортно мероприятие по избор.
11. Достигане на дълго желана от вас цел.
12. И провал в съответното преследване на таз ваша мечта.
13. Чувствате се предаден от света.
14. Добре де, знам, че романтиката я оставихме назад, ама трябва да има поне една секс сцена с фон?
15. Така и сега да добавим и финалната музика и от мен толкоз.[/quote:04106e575f]

Tova sum go vzel ot edin drug forum i spored men e nai-qkata tema nqkoga pravena vuv forum. Pone men li4no mi e izklu4itelno zabavno i priqtno da si pusna na winampa soundtrackut na nqkoi poznat i da vidq toi kak bi izrazil emociite si v daden moment/period na jivota si 4rez pesen, DLvaiki nqkoq i druga pesen v tozi proces :smt020
Ta eto moq Soundtrack:

1. Helloween - If I Could Fly
2. The Offspring - Staring at the Sun
3. Disturbed - Shout 2000
4. Blind Guardian - Spread Your Wings
5. Celldweller - Frozen
6. Hammerfall - Always Will Be
7. Nightwish - The Kinslayer
8. Astral Projection - Still Dreaming (Anything Can Happen)
9. Rado Shisharkata - Shopskata Salata (tuka beshe qsno che nekfa 4algiq tree sloja, ta reshih da e nqkoq klasika :D)
10. 2Unlimited - Twilight Zone
11. Astral Projection - People Can Fly
12. Celldweller - One Good Reason
13. Nightwish - Slaying the Dreamer
14. Amber - Yes
15. Scorpions - White Dove
live forever or die trying...
whateverdude
VIP
 
Posts: 2
Joined: April 3rd, 2007, 9:47 pm

no subject

Postby Rixx » April 4th, 2007, 10:26 am

Вдигам темата, пък има да мисля за саунд траци.. къв-то съм меломан, ще ми трябва доста време да изразя живота си с музика 8)
No One Lives Forever
User avatar
Rixx
Tech Mentor
 
Posts: 480
Joined: April 18th, 2005, 5:06 pm
Location: София - Нашия град е вашата столица


Return to Общ Форум

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests