Разказ: Вампирска страст

Всичко, което не попада в другите категории.

no subject

Postby Rixx » July 6th, 2005, 8:14 am

Вампирска страст


Ти не знаеш какво е да чакаш безсмислено,не знаеш какво е да плачеш,когато в това няма смисъл. Незнаеш какво е да искаш нещо и то да е пред теб,но зад непробиваема преграда. Не знаеш... а може и да знаеш.... но това няма значение. Важното е, че не си преживявал това,което аз съм. И никога няма да го преживееш... заклевам ти се.
Беше тъмна и студена нощ. Реших да си лягам . Нямаше какво повече да правя на балкона, бе минала и последната кола. Прибрах се в стаята и въздъхнах. Годините и работата започваха да ми тежат,нямах желание за нищо, удоволствие беше непозната за мен дума. Мразех живота си,мразех този свят и всичко около мен. Изпитвах отвращение от самата себе си, защото живеех така. Нямаше възгледи да се променя. Работех за пари,естествено, всеки ден виждах нечия смърт,участвах в нея. Не ценях човешкия живот повече от този на някоя мравка. Убивах без да се замислям. Убивах за пари,за мръсни и долни цели, но това не ми доставяше удоволствие. Никога не ми беше доставяло. Просто го вършех без да се замислям... и го вършех адски добре! Затова ме търсеха толкова много,плащаха ми безбожно много... но след като не изпитвах от нищо удоволствие и нищо не ме интересуваше – какъв бе смисълът от това заплащане за мен. Дори не можех вече да се усмихна... животът нямаше смисъл за мен,но това не значеше,че искам да му сложа край. Напротив.
Огледах се и не намерих нищо в тази стая,което да ми задържи вниманието. Отказах се да си лягам. Тръгнах към вратата и пътьом си грабнах наметалото и наборът ножове. Излязох навън в нощта с идеята да се поразходя и да помисля. Мислене,това не беше нещо,което трябва да правя сега. Но не можех да избягам от него. Просто мислех за...
В следващия момент чух шум на прикрити стъпки откъм гърба си. Не забавих крачка,нито трепнах. Просто продължих.
- Здравей, Акаша, крайно време беше да те срещна. – прошепна някой в ухото ми,ала когато се завъртях,нямаше никой. Продължих.
- Ти си добър убиец, Акаша. Но е време да се промениш. – нечии ръце ма хванаха за раменете и ме спряха. Опитах се да продължа,ала не мажах да помръдна. Обърнах се и видях лицето на една стара моя жертва. Единственият,който се поколебах да убия. Не можеше да стои пред мен и да ме държи здраво в ръцете си,след кот все пак го бях убила.
- Как възкръсна, Шартън? – попитах,опитвайки се да не се поддавам на паниката. Той зарови лице във врата ми и вдиша дълбоко.
- Усещам страха ти,Акаша, миризмата му е толкова възбуждаща. Ако нямах други идеи за теб,определено бих се позабавлявал с тялото ти. – паниката ми започна да изплува съвсем ясно на повърхността,когато той се ухили хищно и се показаха дългите му кучешки зъби. Прималя ми. Вампир! Живеем в 21 век,за бога! Как е възможно да съществуват вампири. Сигурно сънуам. Легнала съм си все пак и сънувам. Но всичко беше толкова реално,по дяволите.
- О, реално е,скъпа,повярвай ми. По-реално от всичко,което ти се е случвало досега. – ново ухилване последва думите му.
- Какво искаш от мен, Шартън? – попитах тихо. Успях да напипам ножа си и се мъчех да не мисля за него, да не ме усети. Бавно помръднах,все едно да се измъкна. Хватката се затегна. Е, поне успях да вдигна ножа по-нагоре.
- Скъпа,с нож няма да успееш да ме убиеш! – Изтръпнах. Мамка му! Започнах неистово да се извивам в ръцете му,ала това което постигнах беше да предизвикам бурния му смях. Свлече ме на земята и ме затисна с тялото си.
- Малката ми бойна мадама! Мда,наистина си много бойна,щом успя да ме убиеш,устоявайки на чара ми. Обаче,мъничката ми, има един малък проблем – аз не мога да устоя на твоя. – като изрече това, завъртя рязко главата ми на една страна и впи зъбите си в деликатната кожа на врата ми. Изстенах и се извих под него, ала той още по-здраво впи зъбите си. Топла струйка се стече по врата ми. Кръв! – проблесна в съзнанието ми. Да,кръв,моята кръв,която той така възбуждащо пиеше от мен. Започна да ми прималява и се отпуснах безсилна под него. Той се отдръпна за миг от мен,колкото да каже:
- Вече си моя, Акаша! – след това ме изпи изцяло и аз пропаднах в мрак.
Когато се събудих, се намирах на някакво тъмно място. Чувствах се много странно. Усещах прилив на сили, неестествени сили. Чувах всичко прекалено ясно, виждах всичко прекалено ясно,ала ме мъчеше неистова жажда, но не за вода. Едно бе ясно – бях се превърнала във вампир. До мен се материализира Шартън.
-Здравей,мила моя,време е да отидем на лов за първата ти жертва. – каза той и ме изведе навън. Отново беше нощ. Не знаех колко време съм била в безсъзнание,докато е траела трансформацията. Стигнахме до една задна уличка,където двама крадци се опитваха да изнасилят и ограбят добре изглеждаща,явно богата,жена. Шартън се справи с крадците и взе жената на ръце. Тя беше припаднала. Дойде и я положи в краката ми. Паднах на колене до нея и я погледнах. Беше красива – червенокоса с млечно бяла кожа и плътни,червени устни,червени като кръвта,която се стичаше от порезната рана на врата й. Кръв? Надуших мирисът й и сетивата ми се възбудиха тотално. Със стръв,на която не мислех,че съм способна, я хванах за косата и повдигнах главата й към мен, оголвайки раната. Тя изстена и аз се поколебах за миг,ала после се притисна към мен. Тогава вече не издържах и я захапах. Металният вкус на червената течност изпълни устата ми и ме накара да изпитам чувство,подобно на оргазъм. Пих,докато не ми се замая главата и не чух смеещия се Шартър да ми казва да спра. Погледнах него,погледнах и трупът на жената в ръцете ми. И тогава разбрах – да,щях да продължа да убивам,но вече щеше да бъде само и единствено за удоволствие....



:twisted: S.DEVIL :twisted:
No One Lives Forever
User avatar
Rixx
Tech Mentor
 
Posts: 480
Joined: April 18th, 2005, 5:06 pm
Location: София - Нашия град е вашата столица

no subject

Postby ChaoticFeelingZ » March 30th, 2007, 10:26 am

Ха, тва е точно като за мен- нали съм фенка на психобили и си падам леко вампи... :D
My love it is a black rose. Held out to you by hand of fate... So pick the black rose let its thorns cut ya!
ChaoticFeelingZ
VIP
 
Posts: 13
Joined: March 17th, 2007, 10:17 am
Location: In The Middle Of Nowhere

no subject

Postby Rixx » March 30th, 2007, 10:34 am

А щом е така, задължително виж тези неща:

http://www.veselba.net/toons.php?cat=goth
No One Lives Forever
User avatar
Rixx
Tech Mentor
 
Posts: 480
Joined: April 18th, 2005, 5:06 pm
Location: София - Нашия град е вашата столица


Return to Общ Форум

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests