Представяне!!

Всичко, което не попада в другите категории.

Представяне!!

Postby BORO » October 31st, 2012, 12:54 pm

Здравейте, тъй като мрежата от скоро е публична и е в началото на развитието си, мисля че ще е добре да се представим кои сме в чата и в реалноста също.. :). Смятам че ще е полезмо да знаем нещо повече за всеки един от нас.

Аз съм BORO в чата, главната ми дейност е да помагам на новите потребители да влезнат в крак с обстановката в мрежата, с командите и абсолютно всичко свързано с нея. Истинското ми име е Петъо от гр.Враца на (почти) 19 годинки съм и съм студент в IPSIA Trebisacce, Италия. Следвам електроника и електротехника, живея тук от 4 години а с ирк се занимавам повече от 7 години :).. Facebook - Borovaneca . <-- Ако някои желае да се свърже с мен извън мрежата. :)
BORO@Fewona
Image
No.Pain.No.Gain
Image
User avatar
BORO
Fewona Staff
 
Posts: 169
Joined: July 4th, 2012, 6:27 pm
Location: Bulgaria, Vratsa

Re: Представяне!!

Postby NullByte » October 31st, 2012, 8:32 pm

Здравейте и от мен, не съм по представянето много, затова накратко: от София съм, занимавам се с програмиране и ръчкам по сървърите тука, може да видите тайно заснет клип по време на работа:
http://www.youtube.com/watch?v=aBK9O5nDJlM
NULL
User avatar
NullByte
Fewona Staff
 
Posts: 1011
Joined: July 4th, 2012, 2:50 pm
Location: /dev/null

Re: Представяне!!

Postby cherta » October 31st, 2012, 8:41 pm

Здравейте, аз съм "cherta" за по-лесно и съм от компанията :))
cherta
VIP
 
Posts: 1
Joined: October 31st, 2012, 8:33 pm

Re: Представяне!!

Postby MaryJane » October 31st, 2012, 8:55 pm

Ха, такааа събрахме се;)На мен също ми е драго да ви видя и тук:)Обещавам да не ви flood-q.Ъъъ.. въпреки това не мога да си замълча съвсем-приятно ми е Гери;)) :lol:
User avatar
MaryJane
Fewona Staff
 
Posts: 13
Joined: October 31st, 2012, 8:39 pm
Location: Neide`InDaSpace....стоп спирка Сф;)

Представяне!!

Postby root » November 2nd, 2012, 12:46 am

Добро утро или добър вечер,че часа в момента е 01:45
аз съм Рашко както ме знаят като ( CaMPaRi ) от Момчилград съм живея в Швеция близо 7 години вече мисля толкова информация стига за-повече инфо там някъде си можете да намерите :lol: :twisted:
Image
root
Fewona Staff
 
Posts: 79
Joined: July 2nd, 2012, 7:24 am
Location: Bulgaria


Return to Общ Форум

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest