Историйка

Да се посмеем :)

no subject

Postby Rixx » March 21st, 2007, 12:13 pm

- Скъпа, прибрах се!
(пълна тишина)
- Прибрааах се! (още по-пълна тишина)
- Що за шибана работа?! Любимият съпруг се прибира от работа уморен, гладен, а го "посрещат" само разпердушинени пантофи и умилкващ се котарак ... (Котаракът демонстративно се търкулва и се отърква в единия пантоф)
- Мамка ти, семейство! Къде си?!

- Добре де, както искате!

- Между другото....взех заплата!
(емоции=0)

- А също и ме повишиха!
(емоции = 0,00)

- Ама аз имам Рожден ден, в крайна сметка!

(Малко по-високо)

- Нима вкъщи няма абсолютно никой?! Тогава ще пуша тук - днес ми е позволено - а вие се задушавайте!

( И още по-високо)

- И ще поканя приятели да пийнем водка! Много водка!

- А те ще дойдат не с дебилните си съпруги, а с гаджета! и на мен ще доведат!

(тишина)

- Между другото, мила моя съпруго, от доста време ми хваща окото твоята приятелка Петя от съседния вход. А по всичко изглежда, че и аз на нея. Тя, разбира се, е кучка, но ние с нея само ще се чукаме, нали...няма да живеем заедно - така че ми е все тая какъв й е нравът.

(гробница)

- А приятелите ми така ще се напоркат, че отново ще говорят мръсотии за теб. Аз ще ги нарека кучи синове...каквито те са си всъщност, дори и когато са трезвени.. И ще им блъсна кухите лейки върху кухненската маса...
(помръдвайки опашка, котаракът демонстрира презрение)

- А пък оня педал Мишо, който беше на нашата сватба, също изневерява на жена си. Изневерява и то не със Светла (това беше по-преди), а с
Иван.

(котаракът се скри в единия пантоф)

- И изобщо, всичките ни познати - начело с твоите роднини, са абсолютно морално пропаднали типове. А Петър Страшимиров вече и физически е започнал...
(животното отива към кухнята, бавно отваряйки вратата)
Празнична трапеза! Навсякъде балони! Вино, водка, приятели, Петя, Светла, Иван, педала Мишо, Петър Страшимиров и...любимата съпруга.
Изумени физиономии...неуспели да се затворят от почуда усти....плакат
"Честита 30-та годишнина!"...бавно летяща към физиономията на юбиляра чиния с неговата празнична торта! Някъде в далечината едва се долавя шепота на жената : "Честит Рожден ден, скъпи! Ние искахме да ти направим изненада....да те зарадваме...."
No One Lives Forever
User avatar
Rixx
Tech Mentor
 
Posts: 480
Joined: April 18th, 2005, 5:06 pm
Location: София - Нашия град е вашата столица

Return to Хумор

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest