Вицове: Иванчо и Марийка

Да се посмеем :)

no subject

Postby Chamillionaire » March 17th, 2007, 1:21 pm

[b:349ff41a35]Моля темата да се направи ВАЖНА !!![/b:349ff41a35]
Учителката по биология разказва: - Къртицата всеки ден изяжда храна, равно на собственото си тегло! Иванчо пита: - А къртицата откъде знае колко точно тежи?

Малкият Иванчо постоянно тормози майка си с въпроси и накрая на нея й писва и му казва: - Ако продължиш така, ще се изнервя, ще се разболея, ще дойде доктора, няма да може да ми помогне и ще умра... - И после какво ще стане? - Ще ме погребат и няма да ме има вече. - А как ще те погребат? - Ами така - идва черната катафалка и ме отнася към гробищата. - А аз ще може ли да седна на предната седалка до шофьора?

Иванчо пита майка си: - Мамо, от къде се светва лампата? - От където се изгася.

Учителката пита Иванчо: - Иванчо, защо първо виждаме светлината, а после чуваме звука? - Ами... защото очите са по-напред от ушите!

Иванчо се прибира вкъщи: - Мамо, мирише вкусно! Какво готвиш? - Нищо, гладя накапаната ти тениска!

Иванчо влиза в час, връщайки се с изваден зъб от зъболекарския кабинет. - Иване, къде беше? - пита учителката. - При зъболекария. - И? Боли ли те? - Не знам, зъбът остана при зъболекаря!

- Иванчо, какво се получава от овцата? - Вълна, естествено. - А какво правим от вълната? - Не знам, госпожо. - Е, как не знаеш? От какво ти е направено палтото? - От палтото на тати.

Иванчо пита баща си: - Тате, тате, какво беше това, което падна снощи във вашата спалня и където мама каза, че и Господ не може да го вдигне?

Иванчо към баща си: - Тате, класната те вика в училище. - Защо? - пита таткото. - Не знам, не съм я виждал от месец!

Иванчо пита Марийка: - Каква е разликата между майка ти и баща ти? - Не знам. - Майка ти има мустаци, а баща ти не.

Учителката задава на децата, да напишат съчинение на тема "Какво ще направя, ако имам един милион". "Ще нахраня всички бездомни кучета" - мисли си Марийка. "Ще помогна на пенсионерите" - пише Гошко. "Ще построя голям балон и ще дам на всички да се повозят на него" - мечтае си Танчето. Учителката върви между чиновете и изведнъж вижда Иванчо седи и зяпа през прозореца. - Ти що не пишеш, бе, Иване? - Да не съм луд? Имам един милион и ще седна да работя нещо....

- Татко, можеш ли да се подписваш със затворени очи? - Да, защо? - Тогава се подпиши в бележника ми.

Иванчо към майка си: - Мамо, днес ме вика директорът на училището и ме пита имам ли по-малки братя и сестри. Казах му че нямам. - Правилно си отговорил. А той какво каза? - Нищо, само че много се зарадва...

Учителката пита: - Деца, от кой зеленчук ни текат сълзи? Иванчо вдига ръка: - От картофите, госпожо! - Как така от картофите? От лука, Иванчо! - Госпожо, вас никога ли не са ви уцелвали с картоф по главата?

Иванчо се прибира от училище: - Мамо, Татко, мисля, че няма да е здравословно ако ми видите бележника!- Взимат го, гледат, а там: три шестици! Всички припадат. - Нали ви казах, че няма да е здравословно!

Иванчо пита майка си: - Мамо, вярно ли е че Петърчо има пра-пра-пра-прабаба? - Не, момчето ми, той просто заеква!

Учителката пита Иванчо: - Иванчо, колко прави едно по едно? - Шейсет и четири! - Грешка! Марийке, колко е едно по едно? - Четвъртък! - Пешо бе, колко е едно по едно? - Едно! - отговаря Пешо. - Браво! Как разбра? - Разделих 64 на четвъртък!

Един ден Иванчо се връща в къщи и се хвали на дядо си: - Днес помогнах на една баба да пресече улицата. - Браво, Иванчо, ето ти ! лев. На другия ден Иванчо идва с Марийка. - Днес помогнахме на една баба да пресече улицата. - Браво на вас, ето ви по 1 лев. Когато Марийка си отишла, дядото попитал Иванчо. - Защо днес идвате двама души? - Защото бабата се съпротивляваше...

Иванчо се връща в къщи с посинено око. И майка му му казва: - Иванчо, аз казах ли ти преди да се сбиеш да броиш до 10! А Иванчо и отговаря: - Да, ама мамо майката на Стоян му казала да брои само до 5.

- Деца - изправя се учителката, - кой ще каже какви пари имат американците? Гошко? - Долари, госпожо. - Правилно! А французите какви пари имат, Марийке? - Франкове, госпожо. - Точно така! А ние какви пари имаме, Иванчо? - Ние нямаме пари, госпожо!

В училище учителката иска децата да й кажат по едно изречение с рима. Марийка: - Паднах в реката и си намокрих краката. Иванчо: - Паднах в саламура и си намокрих краката. - Иванчо в изречението няма рима. - Ами, защото саламурата не стигна до римата.

Учител по музика към Иванчо: - Предупреждавам те, че ако не се държиш както трябва, ще кажа на родителите ти, че имаш талант ...

Марийка казва на Иванчо: -Иванчо,ако познаеш колко кифлички крия зад гърба си, ще ти ги дам и трите! Иванчо казва: -Пет! -Не позна!

Иванчо хвьрлил око на Марийка и решил да покани целия клас на гости у тях.Решили да се усамотят и отишли в тоалетната. Изжедньж майката на Иванчо отваря вратата и се хваща за главата: - Иванчо, недей мами бос на цимента!!!

Дете казва на майка си: -Мамо,майката на Иванчо му купи компютър за рожденния ден,а моя е утре. Майката учудено пита: -И сега какво очакваш?Иванчовата майка да купи компютър и на теб?!

Иванчо и Марийка си играят през зимата в снега и строят снежен човек. Когато човекът е почти готов Иванчо казва: - Отивам да донеса един морков. Марийка му отговаря: - Донеси един и за нос.

Героя от войната Майор Митев бил на посещение в класа на Иванчо и учителката по този случай накарала учениците да напишат изречение в което всяка дума да започва с буквата М. Става Марийка и почва -Москва, май месец, манифестация, майор Митев марширува с много медали. Става Пена: -Манхатън, март месец, мъгла, мафията моли майор Митев за милост. Най-накрая дали думата и на Иванчо : -Мека, мараня, мек миндер, млад манаф мърка и мърмори, Машала майор Митев, машала.

Иванчо и Марийка си говорят: - Марийке,защо винаги вместо "не е вярно" казваш "глупости"? - Глупости !

Иванчо счупил поредния прозорец в училище и директорът решил да го накаже: - Ето ти една четка и една кофа боя, заминавай да боядисваш - до обед да си боядисал всичките прозорци на първия етаж! По обед Иванчо влиза в кабинета на директора и казва: - Шефе, остана още малко боя. Да взема ли да боядисам и рамките?

Госпожата пита Иванчо: -Кой е написал романа "ГЛАД"? Иванчо казва: -Ко Ша Ям. -Така ли! А коя е жена му? -Ко Ша Яж.

Учителката пита: -Деца, искате ли да ви кажa как се е появил първият човек? Отзад Иванчо се обажда: -Госпожо, нас по ни интересува как се е появил третия!!!

Иванчо се връща от училище и пита баща си: - Тате, вярно ли е, че човекът е произлязъл от маймуната? - Ти да, но аз не.

Иванчо тебе баща ти бие ли те? - Ние сме десет братя и аз съм най-малкия и докато стигне до мен се изморява.

Всеки ден като Иванчо отивал на училище той псувал попа по пътя.Умръзнало му на попа и се оплакъл на майка му. -Иванчо,няма да псуваш попа! -Аз не го псувам! -Знам те аз тебе! На другия ден Иванчо минал през попа и му казал: -Попе,днеска няма да те псувам,ама утре майка ти ше еба!

Иванчо звъни на Марийка. Тя се показва на балкона, а Иванчо я пита: -Марийке ще дойдеш ли долу? -Еее, ти ще искаш да правим секс. -Не, обещавам ти, само ще си играем. -Ами аз тогава няма защо да слизам!

- Слънцето има ли крака?- пита учителката. - Да! - отговаря Иванчо. - Откъде знаеш? - Ами като минавах покрай вашата къща,госпожо,чух някой да казва:"Слънчице,отвори си краката".

Каката на Иванчо поканила приятелките си във къщи.Но преди това казалана Ивачо: -Влизаш в спалнята и не се показваш за да не ме изложиш. Всички поканени се събрали ,но познавайки Иванчо пожелали да го видят. Няма как каката извикала Иван ,но му казала да не говори. Иван влязъл и започнал да се запознава,но през една. Това направило впечатление и го попитали защо прави така. Ще не ще Иван отговорил: -Ами мама ми каза че всяка втора жена е курва и аз затова избягвам да се запознавам с вторите.

Учителят по математика на Иванчо решил да се пошегува с целият клас : -Ученици, който реши следната задача, ще му пиша 6-ца. "Пътувам в един самолет на 1.600 м. височина, с 565км ч. В самолета има 195 пътници, 2-ма пилоти, 5 стюардеси, 2.800 кг. багаж, захарта е свършила и 7 пьтници искат кафе! На колко години сьм?" Настьпва гробна тишина в стаята. - На 44 - казва Иванчо с леко отегчен глас. Учителят зяпнал от учудване, защото действително бил на 44 години. - Ама, как позна бе Иванчо? - Амчи, много лесно! Имам брат, който е на 22 години и е полу-идиот!

Учителка пита Иванчо: - Иванчо ти какъв искаш да станеш като пораснеш? - Президент на Щатите! - Ами ти Марийке? Иванчо:- А тя ще е Моника Люински!

Госпожата на Иванчо влиза в класната стая и вижда на дъската нарисуван един член.Пита: -Ученици,кой го нарисува? След повтаряне на въпроса няколко пъти Иванчо си признал. -Иванчо,след часовете при мен в кабинета. Влиза Иванчо в кабинета,а отвън съучениците очакват да видят какво ще се случи.Минават пет,десет,петнадесет минути. на двадесетата минута Иванчо излиза целия разрошен,измачкан. Съучениците му го питат: -Какво стана? -Аз казвах,ли ви че винаги има нужда от малко реклама

Очаквайте продължение......... :D
Chamillionaire
VIP
 
Posts: 10
Joined: March 17th, 2007, 12:27 pm
Location: www.veselba.net

Return to Хумор

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest