Page 1 of 1

Банери

PostPosted: November 22nd, 2012, 12:51 am
by root
Ето няколко банери където направих за мрежата и за безплатния шел акаунт:

Image
<a href="http://Fewona.Net/" title="Free Shell Provider"><img src="http://bg.fewona.net/fewona.gif" border="0" alt="Free Shell Provider" title="Free Shell Provider" /></a>
Image
<a href="http://Fewona.Net/" title="Fewona IRC Netwotk"><img src="http://bg.fewona.net/fewona1.gif" border="0" alt="Fewona IRC Netwotk" title="Fewona IRC Netwotk" /></a>
Image
<a href="http://Fewona.Net/" title="Fewona IRC Netwotk"><img src="http://bg.fewona.net/fewona2.gif" border="0" alt="Fewona IRC Netwotk" title="Fewona IRC Netwotk" /></a>
Image
<a href="http://Shells.Fewona.Net/" title="Free Shell Provider"><img src="http://bg.fewona.net/fewona3.gif" border="0" alt="Free Shell Provider" title="Free Shell Provider" /></a>
Image
<a href="http://Shells.Fewona.Net/" title="Free Shell Provider"><img src="http://bg.fewona.net/fewona4.gif" border="0" alt="Free Shell Provider" title="Free Shell Provider" /></a>


Ако имате някакви идеи моля споделете

Банери

PostPosted: November 24th, 2012, 2:36 pm
by root
Image
<a href="http://FreeShells.Fewona.Net/" title="Free Shell Provider"><img src="http://bg.fewona.net/fewona5.gif" border="0" alt="Free Shell Provider" title="Free Shell Provider" /></a>

Re: Банери

PostPosted: December 11th, 2012, 8:19 am
by Paco
Колега, стига с тези bannerbreak ;) Дай да измислим нещо по-оригинално ;-)

Re: Банери

PostPosted: December 11th, 2012, 12:50 pm
by root
Paco wrote:Колега, стига с тези bannerbreak ;) Дай да измислим нещо по-оригинално ;-)


аз толкова мога колега нямам "photoshop" и не разбирам много от тая програма.Дай да измислим тогава други

Re: Банери

PostPosted: December 17th, 2012, 2:26 pm
by Rix
Аз пък хич не мога да правя банери, така че съм доволен на това :) Който има желание да прави каквото може :)